Ons Team

 

Sander Schulmeister
Commercieel directeur


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 228 099 44
E-mail: sander@etsspoor.nl

Rogier Schulmeister
Technisch directeur


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: + 316 521 815 90
E-mail: rogier@etsspoor.nl

Arjan van der Weide
Project Manager


Tel: +31 299 454056
Mobiel: +316 471 928 17
E-mail: arjan@etsspoor.nl

Erik Pel
Project Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 196 894 79
E-mail: erik@etsspoor.nl

Joris-Jan Gerritse
Product Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 388 200 62
E-mail: joris-jan@etsspoor.nl

Rutger Vismans
Product Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 111 440 54
E-mail: rutger@etsspoor.nl

Stef Koelemeijer
Product Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 213 252 24
E-mail: stef@etsspoor.nl

Henk Braspenning
Sales Engineer


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 191 453 69
E-mail: henk@etsspoor.nl

Monique Fijnenberg
Sales


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: monique@etsspoor.nl

Natasja Hoogeboom
Sales


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: natasja@etsspoor.nl

Amanda Warnars
Sales


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: amanda@etsspoor.nl

Valesca Jongmans
Boekhouding


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: valesca@etsspoor.nl

Rianne van der Schaaf
Office Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: rianne@etsspoor.nl

Iris Brandsteder
Marketing


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: iris@etsspoor.nl

 


Contactgegevens
ETS SPOOR B.V.
Einsteinstraat 100
1446 VG Purmerend
Tel: +31 (0) 299 – 45 40 50
E-mail:info@etsspoor.nl
KVK: 37082634
BTW /VAT: NL8073.61.136.B.01
Neem contact op
Onze medewerkers zitten voor u klaar, tijdens kantooruren op ma t/m vrij van 08.30 – 17.00 uur. Buiten deze tijden kunt u een reactie achterlaten m.b.v. het contact formulier.
Print Friendly, PDF & Email
Vertoon
Verberg