Ons Team

 

Sander Schulmeister
Commercieel directeur


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 228 099 44
E-mail: sander@etsspoor.nl

Rogier Schulmeister
Technisch directeur


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: + 316 521 815 90
E-mail: rogier@etsspoor.nl

Joris-Jan Gerritse
Sales Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 388 200 62
E-mail: joris-jan@etsspoor.nl

Frank Korver
Sales


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 18925786
E-mail: frank@etsspoor.nl

Vacature
Product manager


Tel:
Mobiel:
E-mail:

Natasja Hoogeboom
Sales


Tel: 0299-454050
Mobiel:
E-mail: natasja@etsspoor.nl

Monique Fijnenberg
Sales


Tel: 0299454050
Mobiel:
E-mail: monique@etsspoor.nl

Amanda Warnars
Sales


Tel: 0299-454050
Mobiel:
E-mail: amanda@etsspoor.nl

Dave Oerlemans
Project manager


Tel: +31(0)299-454050
Mobiel: +31(0)6-15298184
E-mail: dave@etsspoor.nl

Stef Koelemeijer
Product manager


Tel: +31(0) 299-454050
Mobiel: +31 (0) 6 21325224
E-mail: stef@etsspoor.nl

Michel de Jong
Inkoper


Tel: 0299-454050
Mobiel:
E-mail: michel@etsspoor.nl

Martin Strop
Inkoper


Tel: +31(0)299-454050
Mobiel: +31(0)647192817
E-mail: martin@etsspoor.nl

Valesca Jongmans
Boekhouding


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: valesca@etsspoor.nl

Rianne van der Schaaf
Office Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: rianne@etsspoor.nl

Annemarie Molenaar
Marketing


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: annemarie@etsspoor.nl

 


Contactgegevens
ETS SPOOR B.V.
Einsteinstraat 100
1446 VG Purmerend
Tel: +31 (0) 299 – 45 40 50
E-mail:info@etsspoor.nl
KVK: 37082634
BTW /VAT: NL8073.61.136.B.01
Neem contact op
Onze medewerkers helpen u graag tijdens kantooruren op ma t/m vrij van 08.30 – 17.00 uur. Buiten deze tijden kunt u een reactie achterlaten m.b.v. het contact formulier.
Print Friendly, PDF & Email
Vertoon
Verberg