Ons Team

 

Sander Schulmeister
Commercieel directeur


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 228 099 44
E-mail: sander@etsspoor.nl

Rogier Schulmeister
Technisch directeur


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: + 316 521 815 90
E-mail: rogier@etsspoor.nl

Joris-Jan Gerritse
Sales Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 388 200 62
E-mail: joris-jan@etsspoor.nl

Dave Oerlemans
Project Manager


Tel: +31 299 454 056
Mobiel:
E-mail: dave@etsspoor.nl

Stef Koelemeijer
Product Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel: +316 213 252 24
E-mail: stef@etsspoor.nl

Vacature
Inkoper


Tel:
Mobiel:
E-mail:

Amanda Warnars
Sales


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: amanda@etsspoor.nl

Valesca Jongmans
Boekhouding


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: valesca@etsspoor.nl

Rianne van der Schaaf
Office Manager


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: rianne@etsspoor.nl

Annemarie Molenaar
Marketing


Tel: +31 (0) 299 45 40 50
Mobiel:
E-mail: annemarie@etsspoor.nl

Jij?
Nieuwe collega


Tel:
Mobiel:
E-mail:

 


Contactgegevens
ETS SPOOR B.V.
Einsteinstraat 100
1446 VG Purmerend
Tel: +31 (0) 299 – 45 40 50
E-mail:info@etsspoor.nl
KVK: 37082634
BTW /VAT: NL8073.61.136.B.01
Neem contact op
Onze medewerkers zitten voor u klaar, tijdens kantooruren op ma t/m vrij van 08.30 – 17.00 uur. Buiten deze tijden kunt u een reactie achterlaten m.b.v. het contact formulier.
Print Friendly, PDF & Email
Vertoon
Verberg